Developed by Domino / ITCG

Приналежність: Автобот
Функція: Лідер Автоботів
Дебют: "Трансформери", випуск №1
Зріст: 8,5 метрів
Слоган: "Всі істоти, що відчувають, мають право на свободу"
Форма: Вантажівка

Опис

Оптімус Прайм - лідер Автоботів, іноді його називають просто Оптімус. Багато років тому Матриця Власт обрала його наступним Праймом, а значить, ватажком Автоботів. Він прийняв почесну місію і з простого робочого робота Кібертрона перетворився на лідера наймогутнішої спільноти Всесвіту. Якби Оптімус народився на Землі, він став би лікарем, механіком, ученим і воїном. Але на Кібертроні немає різниці між цими професіями. Таким чином, Оптімус Прайм використовує свою майстерність на те, щоб лікувати і ремонтувати, щоб удосконалити навколишній світ і, якщо потрібно, битися. Йому немає рівних ні по силі, ні по розуму. Коли Оптімус веде своє військо в бій, він кидає клич: "Перетворюйтесь і знищуйте!"

Можливості

У режимі робота Оптімус Прайм може розділитися на три модулі: Отімус, Ролер і Бойова Платформа. У грудях Оптімус зберігає унікальний артефакт автоботів - Матрицю лідерства.

Модуль Оптімус є роботом, що відчуває, володіє широкими знаннями і силою. Він здатний прийняти вантаж вагою 4000000 фунтів, сила удару кулака досягає 12000 фунтів на квадратний дюйм. Він озброєний лазерною гвинтівкою і здатний пропалити дірку в носовому конусі винищувача десептіконов з відстані 30 миль завдяки своїй винятковій зіркості.

Модуль Прайм, відомий також під назвою Ролер, є схожим на візок робот-розвідник, який трансформер використовує для непомітного проникнення за лінії оборони ворога. Він може управляти цим модулем по радіо на відстані до 1200 миль. Поява Ролера рівносильна присутності там самого Оптімуса Прайма.

Модуль Бойова платформа, дистанційно керований на відстані до 1500 футів, - це автоматична пускова установка, здатна застосовувати будь-яку артилерійську, ракетну і променеву зброю, що перебуває на озброєнні інших автоботів. Устаткування платформи включає надзвичайно спритний маніпулятор, що дозволяє швидко заряджати і міняти зброю. Встановлена на платформі дискова антена забезпечує зв'язок між Оптімусом Праймом та іншими автоботами в радіусі 50 миль. Він може бути пристосований для супутникового зв'язку, що підвищує її ефективність в 10 разів.

Слабкі сторони

Хоча Оптімус Прайм може функціонувати у трьох незалежних модулях, поранення одного з них відчувають інші. Ролер особливо вразливий під час проведення ним операцій в тилу ворога, на яких він спеціалізується. Проте модуль Оптімус є найважливішим з тріади. Він може вижити без двох інших, вони без нього - ні. Окрім цього, Оптімуса Прайма можна звинуватити у сильному співчутті і тривозі за безпеку інших. Він досяг би кращих результатів як воєначальник, якби був більш безжальним. Але в цьому випадку він перестав би бути Оптімусом Праймом.